Det är vi som gör detta läromedel!
 
  Gruppbild
På bilden syns bakre raden fr v: Charlie, Tormod, Andreas, Christina.
Främre raden fr v: Elenor, Jenny, Sonny, Henrik. Det här är bara några av oss, vi är fler! Vi kommer också att finnas här snart!
 
 

Elin Bengtsson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: elin.bengtsson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Andreas Emanuelsson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: andreas.emanuelsson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Christina Hansson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: christina.hansson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Matilda Hansson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: matilda.hansson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Niclas Johansson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: niclas.johansson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Jenny Stang Josefsson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: jenny.stang-josefsson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Tormod Johansson
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: tormod.johansson@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Malin Lenner Blomdahl
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post:
malin.lenner-blomdahl@tanumskolan.tanum.se
Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Charlie Sjödin
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: charles.sjodin@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort? Och/eller vad ni tycker om att "arbeta" med?

tillbaka

 

Elenor Wiklund
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: elenor.wiklund@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Sonny Efternamn
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: ..........@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

Henrik Efternamn
Ålder, klass eller yrkestitel

E-post: ..........@tanumskolan.tanum.se

Här kan ni skriva några rader om och kanske vad eller hur ni har gjort?

tillbaka

 

 
   
   

Hällristningar Vem Hur När Varför Var Frågor! Länkar Info Genvägen

 

 

 

 

 

Kontaktadresser
 

Kontaktperson: Maria Carlgren
Titel:
Projektledare
Institution/skola/företag:
Bohusläns Museum
E-post:
mariac@bohusmus.se

Hemsida: www.bohusmus.se
Adress: Box 403, 451 19 Uddevalla
Tel: 0522-65 65 33
Fax: 0522-65 65 05

 
 

Kontaktperson:
Institution/skola/företag:
Vitlycke Museum
Titel:
E-post: vitlycke@bohusmus.se

Hemsida: www.vitlycke.bohusmus.se
Adress: Västerby, 457 93 Tanumshede
Tel: 0525-209 50

 
  Kontaktperson: Göran Persson
Titel:
webansvarig
Institution/skola/företag: Tanumskolan
E-post: Lgp@tanumskolan.tanum.se

Adress: 457 93 Tanumshede
Tel: 0525-18000
 
  Kontaktperson: Anette Junebro
Titel:
Webproducent, webdesigner
Institution/skola/företag: Bottna Artnet
E-post: anette@bottna-art.net

Hemsida: www.bottna-art.net
Adress: Ekehog 2201, 450 70 Hamburgsund
Tel: 0708-49 94 49 el. 0523-51551
 
  Kontaktperson: ............
Titel:
..............
Institution/skola/företag: .............
E-post: ...........

Hemsida: www
Adress: ..............
Tel: ..............
 
  Kontaktperson: ............
Titel:
..............
Institution/skola/företag: .............
E-post: ...........

Hemsida: www
Adress: ..............
Tel: ..............
 

Hällristningar Vem Hur När Varför Var Frågor! Nytt Länkar